20 styczeń 2020 Dział: Konkursy Napisane przez  Ewa Szypuła

Konkurs z języka angielskiego

Zachęcamy wszystkich uczniów z klas pierwszych liceum oraz technikum do wzięcia udziału w interaktywnym konkursie online - Big Challenge.

Głównym celem konkursu jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej. Konkurs odbędzie się 26 marca 2020 r. Czas trwania testu ustalony jest na 45 minut. Moduł testowy składa się z 45 pytań, dla każdego pytania podane są 4 możliwe odpowiedzi. Zadaniem ucznia jest wybranie jednej, poprawnej odpowiedzi.

Szkoła pokrywa koszt uczestnictwa w konkursie. Zapisy do dnia 10 lutego przyjmują p. Ewa Szypuła i p. Magdalena Malec. Szczegóły na plakatach obok pokoju nauczycielskiego oraz sekretariatu.

Poniżej link do konkursu:

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Ewa Szypuła