Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 w Narodowym Muzeum Techniki w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Normalizacja i ja”. Honorowy patronat nad wspomnianym konkursem objęło Ministerstwo Edukacji i Nauki w związku z obchodzoną w tym roku setną rocznicą powstania Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, który jest organizatorem tej inicjatywy.

Dział: Konkursy

W tegorocznym konkursie, który odbył się 1. marca br. udział wzięły uczennice klasy 3an: Oliwia Obrzut i Zuzanna Machej. Uczennice zmierzyły się z zagadnieniami chemicznymi rozwiązując test jednokrotnego wyboru oraz zadanie opisowe dotyczące zastosowania związków chemicznych w życiu codziennym.

Dział: Konkursy
czwartek, 18 kwiecień 2024 18:48

XII Dzień Naukowy ZSO

16. kwietnia 2024 roku odbył się kolejny już XII Dzień Naukowy ZSO pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:02

Przedmioty rozszerzone

Realizujesz własną indywidualną ścieżkę kształcenia!

W naszym liceum ogólnokształcącym wyboru przedmiotów rozszerzonych dokonasz pod koniec pierwszego półrocza klasy pierwszej, a więc od momentu rekrutacji masz jeszcze kilka miesięcy, aby dobrze się zastanowić i podjąć właściwą decyzję, która wpłynie na Twoją przyszłość. Wyjątek stanowią klasy informatyczna i medyczna (3 przedmioty rozszerzone zostały przypisane do tych klas).

Zachęcamy do przejrzenia zakładek poświęconych różnym przedmiotom rozszerzonym! Życzymy przyjemnej lektury!

Strzałka

Jedna szkoła - wiele możliwości

Sam wybierasz przedmioty, które chcesz realizować w zakresie rozszerzonym. Wyjątek stanowią klasy informatyczna i medyczna (3 przedmioty rozszerzone zostały przypisane do tych klas).

Sprawdź poniżej możliwości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Dział: Rekrutacja

4 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach odbyła się kolejna edycja Dnia Papieskiego pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice pana Franciszka Dziendziela.

Dział: Aktualności

27 marca br. uczniowie klasy 2 lcn oraz 3 cke technikum chłodnictwa i klimatyzacji wraz z nauczycielami wzięli udział w dniu otwartym połączonym ze szkoleniem branżowym w firmie Castolin w Gliwicach.

W dniu 22 marca 2024 r.  w Centrum Nowoczesnych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbył się finał XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizyka a Ekologia.

Dział: Konkursy

Za nami, kolejna, III edycja, w której nasi: specjaliści do spraw kadrowo-płacowych oraz księgowi rywalizowali o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców i nagrody pieniężne.

środa, 03 kwiecień 2024 17:29

Porozumienie z JAS-FBG

26. marca 2024 r. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Gminą Pawłowice a JAS-FBG S.A., które zapewnia nam kolejne lata współpracy dotyczącej kształcenia dwóch kolejnych roczników uczniów.

wtorek, 02 kwiecień 2024 16:32

Hodowla monokryształu kwasu cytrynowego!

Hodowla monokryształu dobiegła końca - 6-ciu bardzo cierpliwych uczniów :) wyhodowało monokryształ. Gratulacje – bo to niełatwa sprawa.

Dział: Aktualności

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.