27 luty 2020 Dział: Konkursy Napisane przez  Małgorzata Herman

Szkolny etap X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej rozstrzygnięty!

W piątek, 14 lutego br. odbył się etap szkolny X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. Wzięli w nim udział uczniowie z klasy II, III i IV Technikum Logistycznego.

Najlepsi okazali się: Aleksandra Wowra, Angelika Polok, Oskar Chodzidło, Adam Kiełbik, Marzena Konopka i Kinga Zomerlik - to oni będą reprezentowali szkołę w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej w Dąbrowie Górniczej 17 marca 2020 r.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej jest przedsięwzięciem, którego głównym celem jest wyróżnienie najzdolniejszych, a także – biorąc pod uwagę niebagatelną rolę i znaczenie logistyki w gospodarce krajowej i zagranicznej – promocja kształcenia na kierunkach branży TSL.

Nagrodą główną w konkursie jest Złoty Indeks Akademii WSB, uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku logistyka. Gratulujemy i życzymy powodzenia!