Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Dz.U. 2020 poz. 568, USTAWA z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

Read more
03 kwiecień 2020 Dział: Biblioteka online Napisane przez

Uczę się przez Internet

Drodzy Uczniowie, nie każdy posiada w domu własny podręcznik z danego przedmiotu w wersji papierowej, a czasem po prostu gdzieś trzeba zajrzeć, by znaleźć potrzebną informację, tekst, czy poćwiczyć i utrwalić materiał z lekcji, dlatego polecamy poniższe strony internetowe przydatne w nauce przede wszystkim przedmiotów ogólnych.

Read more
02 kwiecień 2020 Dział: Biblioteka online Napisane przez

Dla maturzystów...

Tegoroczni maturzyści, którzy intensywnie przygotowują się do egzaminów, a stają przed problemem braku dostępu do zbiorów bibliotecznych, mogą wykorzystać zasoby internetowe pomocne zarówno w dotarciu do informacji o samych egzaminach, jak i zawierające materiału przydatne do nauki i ćwiczeń praktycznych w pracy z arkuszem czy zestawem maturalnym. Oto przykładowe strony, z których można skorzystać:

Read more

Zazwyczaj narzekaliśmy na brak czasu na czytanie. W domu leżą książki, które dostaliśmy w prezencie albo kupiliśmy, bo były tanie, miały ładną okładkę, albo i takie, które chcieliśmy przeczytać, kiedy będziemy mieli więcej czasu wolnego i sił. Właśnie nadszedł odpowiedni moment. Warto sięgnąć do półki z tymi gromadzonymi czasami od lat tytułami i zagłębić się w przyjemną lekturę. Kto nic ciekawego w swojej domowej biblioteczce nie znajdzie, może sięgnąć do bogatych zasobów internetowych. Dziś polecam polskich klasyków, ale tym razem ich mniej znane tytuły.

Read more

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.