Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

20 maj 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Mikołaj Wolanin

Miesięcznik „Kongresy”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drodzy uczniowie! Miesięcznik „Kongresy” to czasopismo tworzone przez młodych dla młodych. W skład redakcji wchodzą nastolatkowie z Warszawy, Płocka, Poznania, Wrocławia i wielu innych miast, którzy dzięki gazecie uczą się pisania artykułów, a tym samym, poszerzają swoje umiejętności redagowania i weryfikacji informacji.

W każdym numerze znaleźć można informacje dotyczące angażowania się w działalność społeczną, a także o mnogiej ilości konkursów przeznaczonych właśnie dla Was! W „Kongresach” nie brakuje również tekstów historycznych, prawnych oraz felietonów, a w każdym numerze mieści co najmniej jeden wywiad: w pierwszym numerze został on przeprowadzony z byłym Rzecznikiem Praw Dziecka panem Markiem Michalakiem, w drugim natomiast z marszałkiem Senatu panem Stanisławem Karczewskim.

Dlatego też zapraszamy Was do zapoznania się z naszym czasopismem. Gazeta wydawana jest w formie elektronicznej tutaj: http://gazetakongresy.pl. Zapraszamy także do śledzenia naszych profili na Facebooku (https://facebook.com/gazetakongresy) oraz Twitterze (https://twitter.com/Kongresy).

Pozdrawiamy
Zarząd miesięcznika.

Czytany 414 razy
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 maj 2019 10:26

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.