Artykuły filtrowane wg daty: grudzień 2019

Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki - ½ etatu, umowa na czas określony od stycznia 2020 r. na okres sześciu miesięcy; praca w godzinach popołudniowych od godz. 16.00

Dział: Oferty pracy
poniedziałek, 30 grudzień 2019 14:35

Vacaty w roku szkolnym 2019/2020

Vacaty w roku szkolnym 2019/2020 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach

Dział: Oferty pracy

Tegoroczne dwudniowe seminarium programu Bogolubova – Infelda, które odbyło się na początku grudnia w Instytucie Fizyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zgromadziło licznych nauczycieli fizyki oraz uczniów.

Dział: Aktualności

W dniach 6-7 grudnia 2019 roku nauczycielka fizyki w ZSO w Pawłowicach, dr Joanna Gryboś znalazła się w elitarnym gronie 57 nauczycieli z całej Europy, którzy uczestniczyli w warsztatach: The 35th Science Projects Workshop in the Future Classroom Lab w Brukseli, poświęconych innowacyjnym technologiom w nauczaniu przedmiotów ścisłych.

Dział: Aktualności

Wczoraj, 19 grudnia, w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach podczas lekcji pokazowej został zaprezentowany nowoczesny sprzęt do nauki elektroniki i elektrotechniki.

czwartek, 19 grudzień 2019 20:30

Nauka akceptacji różnorodności kulturowej

10 grudnia młodzież naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych na terenie Synagogi Chewra Lomdej Misznajot.

czwartek, 19 grudzień 2019 20:28

Kocha czy nie Kocha...?

W poniedziałek na lekcji matematyki klasa 1A próbowała znaleźć odpowiedź na to pytanie... i nie było to pytanie o miłość, ale o obiekt matematyczny z dużej rodziny fraktali.

czwartek, 19 grudzień 2019 20:21

Kraków… po niemiecku

12 grudnia 2019 r. uczniowie klas pierwszych pod opieką pani Ewy Szypuły i pani Doroty Brody wybrali się na wycieczkę do Krakowa.

Dział: Nasze wyjazdy

Czas na wyniki! W końcu udało mi się podsumować I edycję naszego szkolnego konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych!

Dział: Konkursy

W dniach 13-15.12.2019 w Opolu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu. W zawodach wzięło udział 381 zawodników ze 117 klubów, wśród nich dwóch pływaków pawłowickiej aQuatici, a zarazem uczniów ZSO w Pawłowicach.