Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

12 maj 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Andrzej Wowra

Deklaracja przystąpienia do sprawdzianu kompetencji językowych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drodzy kandydaci, przedstawiamy deklarację przystąpienia do sprawdzianu kompetencji językowych dla kandydatów do oddziału dwujęzycznego w liceum ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach.

Prosimy o wypełnienie i przesłanie deklaracji chęci przystąpienia do sprawdzianu kompetencji językowych do 21 maja 2020 r.

Wszystkie osoby, które prześlą deklarację będą mogły wziąć udział w darmowych lekcjach online, które rozpoczną się 25 maja na platformie ZOOM. W czasie darmowych zajęć z języka angielskiego przygotujecie się do sprawdzianu kompetencji językowych. Szczegóły na stronie https://zso.pawlowice.edu.pl

Ponadto wszystkie osoby, które złożą deklarację będą na bieżąco informowane o przebiegu rekrutacji do oddziału dwujęzycznego w naszej szkole.

Aby wypełnić deklarację wystarczyć skopiować poniższy link do okna przeglądarki, wypełnić i wysłać:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Bvb1t90AvkS8a4vMQcEya7hVU0D_qrlNuWGpNbCtgZNUNFEwNEo3T08yWUYxMlJKT1g5MzJVMlQxRS4u

Osoby, które nie złożą deklaracji do 21 maja 2020 r. również będą mogły wziąć udział w rekrutacji do oddziału dwujęzycznego w naszym liceum, ale być może ze względów organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w darmowych lekcjach online, które rozpoczynają się 25 maja na platformie ZOOM.

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 154 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 12 maj 2020 16:12

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.