10 kwiecień 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Sukces uczniów technikum logistycznego w Międzyszkolnym Konkursie „ABC LOGISTYKI”

3 kwietnia 2019 r. w Tychach odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu „ABC LOGISTYKI”, który jest każdego roku organizowany przez Zespół Szkół nr 6.

Szkoły biorące udział w konkursie były reprezentowane przez 4-osobowe składy zawodników. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach reprezentowali: Weronika Rajwa, Szymon Respondek i Adrian Wiszniewski z klasy 4 oraz Adam Kiełbik z klasy 3. Rywalizacja zawodników odbywała się indywidualnie. Po przeprowadzeniu dwóch etapów ogłoszono ostateczne wyniki. Młodzież z naszej szkoły okazała się najlepszą grupą finalistów. Weronika Rajwa wygrała konkurs, zajmując I miejsce. Szymon Respondek sięgnął po III miejsce, a Adam Kiełbik 4. Gratulujemy młodzieży wspaniałego sukcesu!

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 kwiecień 2019 11:05