Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

05 marzec 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Anna Rzędkowska

Rodzina Basi dziękuje za nasze WIELKIE SERCA!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Brońmy się przed pozorami miłości, nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą". /Jan Paweł II, Homilia, Rzym 1979 r./

Dnia 1 lutego 2019 r. grupa uczniów oraz dwóch nauczycieli naszej szkoły zawiozła dary przeznaczone dla chorej na nowotwór złośliwy maleńkiej dziewczynki – Basi. Akcję przeprowadzaliśmy w dniach od 16.01.2019 r. do 23.01.2019 r.

Zebraliśmy: proszki do prania, chusteczki nawilżane, „gerberki”, pampersy, kosmetyki Linomag, kosmetyki Ziaja oraz inne kosmetyki pielęgnacyjne, musy owocowe, kawę, herbatę, soki, ubranka, książeczki, Bobovity, środki czystości, konserwy, misie, słodycze.

Ze względu na tak liczny odzew ze strony uczniów Samorząd Uczniowski podjął decyzję, że każda klasa, która włączyła się w akcję charytatywną dla małej Basi, otrzymuje 5 punktów w konkursie „Klasa z Klasą”. W ramach podziękowań od rodziny małej Basi otrzymaliśmy zdjęcie dziewczynki oraz laurkę.

Czytany 409 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.