19 grudzień 2018 Dział: Projekty Napisane przez  Monika Mazur

Co dalej w projekcie czytelniczym?

W bibliotece szkolnej w ramach NPRC dużo się dzieje, ostatnio kilka akcji: Czytaj z krówką, Skuś się na książkę, Książka przedłuża życie czy Mikołaj wypożycza książki i rozdaje prezenty.

Oczywiście wszystkie akcje mają na celu propagowanie czytelnictwa. Jak zachęcić uczniów do czytania? Czasem słodki poczęstunek skłania niektórych do odwiedzenia czytelni, bo przecież dobra książka plus cukierek czy smaczne jabłko „ułatwiają "czytanie, od razu jest milej.

Przed świętami trwa akcja Wesołych Świąt... z książką. Wypożyczając książkę, można otrzymać ozdobę choinkową. Ponadto zapraszamy do udziału w konkursach: literackim - na recenzję, plastycznym oraz fotograficznym. Termin oddania prac zostaje przedłużony do 15 stycznia 2019 r. Szczegóły w naszej bibliotece!

Ostatnio zmieniany środa, 19 grudzień 2018 16:47