Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2024

wtorek, 25 czerwiec 2024 18:43

Komunikat dla maturzystów

Dyrekcja ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach informuje, że rozdanie świadectw maturalnych planowane jest na wtorek, 9 lipca 2024 r., ok. 12:00 w budynku szkoły:

Dział: Aktualności

Maturzyści, którzy w maju 2024 r. nie zdali egzaminu maturalnego tylko z jednego przedmiotu obowiązkowego albo w części ustnej, albo w części pisemnej, a chcą przystąpić do egzaminu poprawkowego, zobowiązani są złożyć do 16 lipca 2024 r. wypełniony drukowanymi literami i podpisany odręcznie załącznik nr 7 – oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym. Podpisany załącznik może zostać przekazany drogą elektroniczną (w formie czytelnego skanu załączonego do e-maila na adres szkoły) lub złożony osobiście w sekretariacie szkoły.

Dział: Aktualności
wtorek, 25 czerwiec 2024 18:37

Egzaminy poprawkowe

Dyrekcja ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach informuje, że egzaminy poprawkowe dla uczniów, którzy otrzymali ocenę niedostateczną z jednego lub dwóch przedmiotów nauczania, planowane są zgodnie z poniższym harmonogramem:

poniedziałek, 26.08.2024 r., godz. 9.00

 • matematyka
  skład komisji: Natalia Kidoń, Dorota Marek, Klaudia Mańka, Dominika Paszenda, Paulina Pukowiec,
  sala: 1
 • język angielski (dla kl. 1em)
  skład komisji: Martyna Grajkowska, Elżbieta Łomozik, Jolanta Kłosek
  sala: 7

wtorek, 27.08.2024 r., godz. 9.00

 • organizowanie procesów transportowych
  skład komisji: Agnieszka Dworak, Patrycja Zapart-Witkowska, Sonia Król
  sala: 16
 • język angielski
  skład komisji: Anna Józwik, Inez Michalczewska, Magdalena Witkowska,
  sala: 7
 • język polski
  skład komisji: Tomasz Skajewski, Paulina Bilińska, Joanna Nawara,
  sala: 2
 • geografia
  skład komisji: Kamila Cześnin, Sebastian Telega, Jolanta Rejnisz
  sala: 21
Dział: Aktualności

W tym roku szkolnym społeczność ZSO uczestniczyła w działaniach prowadzonych w ramach NPRCZ, których celem było promowanie czytelnictwa wśród młodzieży. Przyznaną kwotę w wysokości 5625 zł w całości przeznaczono na zakup książek zaproponowanych przez uczniów w maju, czerwcu i wrześniu 2023 roku.

14 czerwca 2024 r. w Przystanku Historia Centrum Edukacyjnym IPN w Katowicach im. Henryka Sławika odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów laureatom i wyróżnionym w szóstej edycji wojewódzkiego konkursu „Dzieje Polskiej Nauki i Techniki“.

Dział: Konkursy

Uczeń pawłowickiego technikum elektrycznego Stypendystą Ogólnopolskiego Programu Oświatowego „Inżynierowie przyszłości”.

Dział: Stypendia

Prace nad hodowlą rozpoczęły się w naszej szkole w listopadzie 2023 roku. Grupa uczniów przystąpiła do etapu szkolnego, który polegał na otrzymaniu monokryształu kwasu cytrynowego.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 17 czerwiec 2024 08:06

„Dzień Chłodnika” w ZSO

 

29 maja br. w sali papieskiej odbyła się I edycja „Dnia Chłodnika”. W ramach tego wydarzenia miał miejsce wykład popularno-naukowy, pokaz z ciekłym azotem oraz Konkurs o Puchar Prezesa Firmy JBG-2.

Dział: Konkursy
sobota, 15 czerwiec 2024 07:55

Stypendium i konkurs dla absolwentów

Na stronie Gminnego Zespołu Oświaty: https://www.oswiata.pawlowice.pl w zakładce Kształcenie i wychowanie są do pobrania wnioski o tytuł najlepszego absolwenta, a w zakładce Finansowanie edukacji można pobrać wnioski o stypendium.

Dział: Aktualności

Grupa uczniów z klas medycznych miała okazję zwiedzić Edukatorium Juliusz w Rybniku, gdzie znajduje się ekspozycja prezentowana w budynku Rafał, należącym do dawnego kompleksu szpitalnego Juliusz, rozmieszczona na 4 kondygnacjach dawnego szpitala i w swoim charakterze do niego nawiązująca. Poszczególne pomieszczenia wystawiennicze nawiązują wizualnie do współczesnych i dawnych przestrzeni szpitalnych.

Dział: Nasze wyjazdy
Strona 1 z 2

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.