25 czerwiec 2024 Dział: Aktualności Napisane przez  Elżbieta Łomozik

Harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

(0 głosów)

Maturzyści, którzy w maju 2024 r. nie zdali egzaminu maturalnego tylko z jednego przedmiotu obowiązkowego albo w części ustnej, albo w części pisemnej, a chcą przystąpić do egzaminu poprawkowego, zobowiązani są złożyć do 16 lipca 2024 r. wypełniony drukowanymi literami i podpisany odręcznie załącznik nr 7 – oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym. Podpisany załącznik może zostać przekazany drogą elektroniczną (w formie czytelnego skanu załączonego do e-maila na adres szkoły) lub złożony osobiście w sekretariacie szkoły.

Harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

• Część ustna (język polski, język angielski) – 21 sierpnia 2024 r. (środa),
  • Część pisemna – 20 sierpnia 2024 r. (wtorek).

Informacja o miejscu egzaminu zostanie umieszczona na stronie internetowej właściwej okręgowej komisji egzaminacyjnej w terminie do 9 sierpnia 2024 r.

Termin ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego i odbioru świadectw: 10 września 2024 r.

Etykiety