23 grudzień 2022 Dział: Współpraca Napisane przez  Grzegorz Pisarek

Święta Karpia

Uczniowie klasy medycznej ZSO w Pawłowicach od początku roku szkolnego stale działają i pracują na rzecz mieszkańców gminy Pawłowice oraz budują wizerunek szkoły.

Nasi uczniowie wraz z nauczycielem Grzegorzem Pisarkiem brali udział w zabezpieczeniu medycznym dożynek gminnych, "Święta Karpia". Byli widoczni podczas dni promocji zdrowia w Gminnym Ośrodku Sportu, a także prowadzili zajęcia na temat szkodliwości palenia papierosów w SP nr 2 w Pawłowicach. Klasy medyczne nie tylko biorą udział w zajęciach, ale z chęcią pokazują swoją wiedzę i umiejętności poza murami szkoły.

Ostatnio zmieniany piątek, 23 grudzień 2022 17:37