Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

04 styczeń 2022 Dział: Konkursy Napisane przez  Joanna Antecka, Joanna Gryboś

Magia uczniowskiej fotografii przyrodniczej doceniona w wojewódzkim konkursie „Przyroda w obiektywie”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miło nam poinformować, że troje naszych uczniów zostało nagrodzonych w V edycji wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Przyroda w obiektywie”.

Organizatorzy tego przedsięwzięcia za  cel  przyjęli zachęcenie fotografów – amatorów w wieku od 5 do 105+ do stworzenia ciekawych fotografii ukazujących piękno i niezwykłość polskiej przyrody. W konkursie wzięło udział 355 miłośników przyrody  i fotografii, w tym 45 uczniów naszej szkoły. Łącznie do organizatora konkursu przesłano 1222 prace. Jury przyznało 13 równorzędnych nagród głównych, tyle samo wyróżnień i  54 kwalifikacje do wystawy pokonkursowej.

Nagrodę główną otrzymała Aleksandra Stawicka za zdjęcie „Kłos pszenicy”. Z kolei fotografie: „Wyładowanie atmosferyczne nad morzem” - Julii Wadas, „Epoka lodowcowa” - Szymona Wróbla oraz „Rusałka pawik” i „Pajęcza autostrada” - Aleksandry Stawickiej zostały zakwalifikowane do wystawy.  Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie! 

Czytany 239 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 04 styczeń 2022 20:06

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.