26 luty 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Andrzej Wowra

Wirtualny Dzień Otwarty!

Wirtualny Dzień Otwarty Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach - 10 marca 2021 r., godz. 18:00

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach zaprasza na pierwszy w swojej historii Wirtualny Dzień Otwarty.

Transmisja 10 marca (w środę) od godz. 18.00 na kanale Youtube ZSO im. Jana Pawła II.

W Wirtualnym Dniu Otwartym ZSO nauczyciele i uczniowie odpowiedzą na nurtujące kandydatów pytania, przedstawią kierunki kształcenia w liceum, technikum oraz szkole branżowej I stopnia i omówią zasady przyjęć, możliwości wyboru przedmiotów, które można realizować w zakresie rozszerzonym, system punktowy oraz stypendia.

Eksperci z Działu Rekrutacji, nauczyciele, uczniowie, a także członkowie kół zainteresowań przedstawią możliwości, jakie daje nasza szkoła. Uczniowie ZSO przygotowują również live na Instagramie, podczas którego zabiorą Was w wirtualny spacer po szkole.

Uczestnicy wydarzenia, nie wychodząc z domu, będą mieli okazję poznać naszą wyjątkową szkołę.

Podczas transmisji na żywo odbędzie się losowanie nagród w Wirtualnym Escape Roomie! Więcej informacji nt. Escape Room już w krótce na Facebooku ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach – zapraszamy!

Do wygrania karty podarunkowe o wartości 300 zł, 200 zł i 100 zł!

Ostatnio zmieniany piątek, 26 luty 2021 16:55