Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2020

poniedziałek, 30 marzec 2020 16:17

#NieZostawiamCzytelnika

"Jedynym pośrednikiem między pisarzem i nieznanym czytelnikiem jest książka, a powiernikiem tajemnych wzruszeń, zachwytów lub sprzeciwów - najczęściej bibliotekarz" - Józef Korpała

poniedziałek, 30 marzec 2020 16:01

Spotkajmy się w bibliotece on-line

Drodzy uczniowie biblioteka szkolna działa! Zrób sobie przerwę i wejdź na spotkanie: „przerwa na czytanie”.

wtorek, 24 marzec 2020 10:52

Komunikat

Zgodnie z rozporządzeniem MEN do 10 kwietnia 2020 r. wszelkie zajęcia lekcyjne nadal nie będą się odbywały na terenie szkoły, w domu ucznia (nauczanie indywidualne) ani na terenie zakładów, w których uczniowie technikum realizują praktyczną naukę zawodu.

Dział: Aktualności

W załączniku dostępny jest komunikat Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej z apelem o czasowe zwolnienie uczniów z obowiązku świadczenia pracy.

piątek, 13 marzec 2020 09:39

Komunikat

Uprzejmie prosimy o załatwianie wszelkich możliwych spraw drogą elektroniczną bądź telefonicznie.

środa, 11 marzec 2020 14:24

Zawieszenie zajęć

Informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne uczniów i ich rodzin wszelkie zajęcia szkolne (dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze, rewalidacyjne, nauczanie indywidualne, zajęcia praktyczne uczniów technikum) zostaną zawieszone od 12 do 25 marca br.

Dział: Aktualności

10 marca 2020 roku odbyła się nietypowa lekcja. Uczniowie klasy 2b w ramach zajęć języka angielskiego połączyli się za pomocą programu Skype z uczniami ze szkoły Sehremini Anatolian High School w Turcji, mieście Istanbuł.

Dział: Projekty

„Muzyka jest stenografią uczuć.” (L. M. Tołstoj)

poniedziałek, 09 marzec 2020 16:28

XV Olimpiada Przedsiębiorczości

5. marca br. w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyły się eliminacje okręgowe XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - nowoczesnego projektu o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze.

Dział: Konkursy
poniedziałek, 09 marzec 2020 10:04

Tymczasem na lekcji filozofii…

„A nasza myśl obecna – wskazuje zdolność tkwiącą w duszy każdego człowieka i to narzędzie, którym każdy człowiek się uczy.”
(„Alegoria Jaskini”, Platon)