Artykuły filtrowane wg daty: luty 2020

piątek, 28 luty 2020 16:27

Zaproszenie do składania ofert

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia pn.: „Zakup dwóch monitorów interaktywnych”.

Dział: Aktualności

Rekomendacje w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa:

Dział: Aktualności

W piątek, 14 lutego br. odbył się etap szkolny X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. Wzięli w nim udział uczniowie z klasy II, III i IV Technikum Logistycznego.

Dział: Konkursy
środa, 26 luty 2020 18:18

Dzień Otwarty ZSO

Ósmoklasisto, przyjdź do naszej szkoły w środę, 18 marca 2020 r. w godz. 8.00-16.00,

wtorek, 25 luty 2020 17:57

VI Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc

Prawie 50 zawodników wzięło udział VI Turnieju Wyciskania Sztangi Leżąc. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje I LO im. B. Chrobrego, III LO, PZS1 i PZS2, ZSZiO Wola, ZSO Pawłowice oraz Szkoła Branżowa I stopnia przy Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Pszczynie.

wtorek, 25 luty 2020 17:51

Anglojęzyczni goście w ZSO

W ostatnich tygodniach gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy, którzy przyjechali w ramach programu AIESEC. Mieliśmy okazję poznać bliżej świat Izzy z Meksyku, Ioany z Rumunii oraz Alexandra z Rosji.

środa, 19 luty 2020 19:27

Wielki sukces Justyny Hanslik

„Życie bez wiary, bez dziedzictwa, którego należy bronić, bez opowiadania się w tej ciągłej walce po stronie prawdy - to nie jest życie. To wegetacja. Nigdy nie powinniśmy wegetować, lecz żyć.”
/Giorgio Frassati/

Dział: Aktualności

W piątek, 28 lutego br. o godz. 17.00 uczniowie i absolwenci naszej szkoły wystąpią na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach w koncercie charytatywnym na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

wtorek, 18 luty 2020 19:23

Filmowe pozdrowienia z Hiszpanii

Otrzymaliśmy film z podziękowaniami za naszą paczkę świąteczną od uczniów i nauczyciela ze szkoły International College of Granada (Colegio Internacional de Granada) w Hiszpanii.

piątek, 07 luty 2020 17:31

Mathematics without borders...

W ramach międzynarodowego projektu w naszej szkole goszczą od wczoraj wolontariusze z zagranicy Ioana z Rumunii oraz Izza z Meksyku.

Dział: Projekty