04 maj 2022 Dział: Konkursy Napisane przez  Patrycja Zapart-Witkowska

Konkurs o Puchar Prezesa JAS-FBG to już w naszej szkole tradycja!

Za nami VI edycja, w której nasi logistycy rywalizowali o Puchar Prezesa, nagrody pieniężne i torby z gadżetami.

Jak co roku, formuła konkursu oparta była o program 1 z 10, jednak tym razem w finałowej dziesiątce spotkało się po dwóch reprezentantów wszystkich klas logistycznych. Finał okazał się dużym zaskoczeniem, na samym końcu o podium rywalizowała dwójka naszych pierwszoklasistów!

Zwycięzcy to:

• I miejsce - Oliwia Wieczorek z klasy 1lr,
  • II miejsce - Kamil Mazur z klasy 1lr,
  • III miejsce - Damian Stryczek z klasy 2lg.

Nagrody zostały wręczone przez Dyrektora i Panią Agnieszkę Sittek, która już po raz kolejny obserwowała rywalizację naszych uczniów.

Firmie JAS-FBG dziękujemy za ufundowanie nagród, nauczycielom za przygotowanie konkursu, a uczniom za udział i ciekawą rywalizację. Na pewno powtórzymy to za rok!

Ostatnio zmieniany piątek, 06 maj 2022 12:16