11 październik 2018 Dział: Nasze wyjazdy Napisane przez  Anna Haraś

Park Rozrywki jesienią!

W dniu 5.10.2018 r. klasa 2CK wybrała się do Parku Rozrywki Energylandia!

Pogoda dopisała – błękitne niebo, słońce – potrzebne były tylko: odwaga i dobre samopoczucie! Tego uczniom nie brakowało. Sam wystrój parku rozrywki świadczył, że to już jesień! Ale czy to może przeszkodzić w dobrej zabawie? Oczywiście, że nie! Zaczęło się szaleństwo: Hyperion Mega Coaster, Speed Water Coaster, Formuła 1 …. to świat dla odważnych. Wśród atrakcji mocnych wrażeń znalazł się też element chemiczny (ukryty na zdjęciach), czyli połączyliśmy przyjemne z pożytecznym! Jeśli komuś było mało mocnych wrażeń to 27 października 2018 r. zaplanowano Halloween w Energylandii. Prawdziwe święto wszystkich potworów, duchów, maszkar, upiorów i innych stworzeń z nie z tego świata! Do tego mroczna tematyzacja parku, muzyka, spektakle, widowiska – kompletnie upiorny klimat! Kto odważny – niech się wybierze! :-)

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 październik 2018 17:55