Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

15 marzec 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Ewa Szypuła

Lekcja z psychologiem na temat depresji

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, który obchodzony jest 23 lutego, w ramach projektu „Zaproś mnie na swoją lekcję” na zajęciach z wychowawcą klasa 2lcn gościła panią psycholog Aleksandrę Jabłońską-Błokowską, inicjatorkę projektu „Bez echa”, która uświadomiła nam, czym jest depresja, jak odróżnić ją od złego nastroju czy gorszych dni, gdzie w razie potrzeby szukać pomocy dla siebie i swoich bliskich. W tym trudnym pandemicznym okresie były to niezwykle cenne informacje.

Czytany 171 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.