Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

09 marzec 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Małgorzata Rokowska

Olimpiada Przedsiębiorczości

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2an Agnieszka Biarda reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, której hasło przewodnie to: "Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju".

I etap eliminacji odbył się w systemie online 4 marca br. i polegał na rozwiązaniu testu, składającego się z pytań o różnym stopniu trudności. Na tym etapie Agnieszka zakończyła przygodę z nowoczesnym projektem o społecznym i pro-przedsiębiorczym charakterze. Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w następnej edycji OP.

Czytany 155 razy
Ostatnio zmieniany wtorek, 09 marzec 2021 08:38

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.