01 luty 2021 Dział: Konkursy Napisane przez  Małgorzata Ślipek-Mrozek

I Ogólnopolski Konkurs na Prezentację Multimedialną „Chrzest Polski”

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie historycznym. Tym razem dotyczył on przyjęcia chrztu przez Polskę.

Jego celem było nie tylko pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodu, ale także rozwijanie umiejętności posługiwania się technologiami informacyjnymi. Konkurs odbywał się pod patronatem Fundacji „Słowo”. Nadesłano około 1400 prac konkursowych z całej Polski, dlatego też komisja postanowiła podzielić zmagania na etapy.

W dniu 17.01.21 r. ogłosiła listę prac, które przeszyły do II tury. Na liście uczniów zakwalifikowanych można odszukać nazwiska Waszych kolegów, są to: Łukasz Foks z kl. II A i Julia Gruszczyk z kl. II an. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone pod koniec lutego. Gratulujemy!