Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

24 czerwiec 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Rozdanie świadectw

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozdanie świadectw odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2020 r. według poniższego harmonogramu:

W związku z sytuacją epidemiologiczną w gminie Pawłowice podczas rozdania świadectw na terenie szkoły obowiązują szczególne środki bezpieczeństwa:

  • Osobne wejścia dla uczniów odbierających świadectwa w danej sali;
  • Na teren szkoły może wejść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, która nie przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama nie jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych;
  • Czekając na wejście do szkoły, uczniowie są zobowiązani zachować odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) oraz mieć zakryte maseczką usta i nos. Szkoła nie zapewnia maseczek ani rękawiczek.
  • Należy unikać tworzenia się grup. Wrażeniami należy dzielić się między sobą z wykorzystaniem mediów społecznościowych, komunikatorów, telefonicznie;
  • Przy wejściu do szkoły bezwzględnie należy zdezynfekować dłonie środkiem umieszczonym w wyznaczonym miejscu, założyć nieużywane rękawiczki ochronne i poddać się pomiarowi temperatury. Warunkiem wejścia na teren szkoły jest wyrażenie pisemnej zgody rodziców/uczniów pełnoletnich na pomiar temperatury i złożenie oświadczenia o nieprzebywaniu w kwarantannie. Oba dokumenty uczeń zobowiązany jest samodzielnie wydrukować i wypełnione, podpisane złożyć przy wejściu do szkoły;
  • Na terenie szkoły mogą przebywać wyłącznie osoby w rękawiczkach ochronnych z ustami i nosem zakrytymi maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą (w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką).
Czytany 235 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.