Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

04 listopad 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Kamila Wąchała

Warsztaty integracyjne dla klas I

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak co roku w naszej szkole dla pierwszoklasistów organizowane są warsztaty integracyjne, na których uczniowie mogą się lepiej poznać, dowiedzieć więcej o sobie i zintegrować ze swoimi nowymi koleżankami i kolegami z klasy.

W tym roku po raz pierwszy były one prowadzone przez trzy osoby - przez pedagog szkolną oraz przez pracujące od września dwie psycholog szkolne. Warsztaty trwały 4 godziny i ten dzień dla pierwszoklasistów był wolny od nauki. Taka forma integracji bardzo podobała się uczniom. Po warsztatach wszyscy znali już swoje imiona, wiedzieli, co ich łączy oraz zacieśnili klasowe więzi.

źródło zdj. z kartami: https://epale.ec.europa.eu/pl/blog/dixit-czyli-moj-edukacyjny-exit-inspiracje-dla-edukacji-doroslych

Czytany 1087 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.