Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

03 czerwiec 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Paulina Pielecka

Spacer po ZSO Pawłowice!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W marcu cała szkolna społeczność angażowała się w organizację Dnia Otwartego. Były plany, projekty, próby… Wszystko po to, żeby ugościć w naszych progach osoby, które od września mogłyby stać się jednymi z nas. Kto mógłby się spodziewać, że świat przez te dwa miesiące tak diametralnie się zmieni? Wiele rzeczy uległo przewartościowaniu, jednak niektóre z nich pozostały niezmienione. Nieprzerwanie pracujemy nad tym, żebyście we wrześniu mogli rozpocząć naukę w jeszcze lepszych warunkach i z jeszcze większymi możliwościami. Tak samo, jak dwa miesiące temu, tak i dziś chcemy pokazać Wam naszą szkołę. W tej odsłonie szkołę trochę dziwną, bo pozbawioną kwintesencji - uczniów i nauczycieli, ale jednocześnie szkołę, która jak nigdy czeka na Was! Zapraszamy na spacer po ZSO Pawłowice!

Media

Spacer po ZSO Pawłowice Kuba Bortlik
Czytany 133 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.