Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

29 kwiecień 2020 Dział: Projekty Napisane przez  Ewa Szypuła

Projekt Erasmus +

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiosna przynosi nowe pomysły i plany, tak jest również z projektami Erasmus+ w naszej szkole. Dzięki działaniom realizowanym na platformie eTwinning nawiązaliśmy współpracę ze szkołami z Danii oraz Portugalii i złożyliśmy wniosek do projektu Erasmus+ pod wspólnym tytułem „Czyste środowisko łączy narody”.

Najważniejszym celem naszego projektu jest zarówno podniesienie świadomości ekologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również kształtowanie trwałych postaw proekologicznych u młodych ludzi. Dzięki temu uczniowie i inni uczestnicy będą mieli możliwość komunikacji w języku angielskim, a przez to wzrosną ich umiejętności językowe. W obu projektach przewidziane są wymiany młodzieży. O tym, czy granty zostaną przyznane, dowiemy się na początku czerwca, trzymajmy więc kciuki!

Czytany 163 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.