Podręczniki 2018/2019

Facebook

Nasze wyjazdy

Wyjazd do Kopalni Doświadczalnej „Barbara”

W grudniu ostatni rocznik technikum górniczego, uczniowie 4AT, wyjechali do Mikołowa do Kopalni Doświadczalnej Barbara. Celem wycieczki było zobaczenie wybuchu pyłu węglowego. Zanim jednak uczniowie zobaczyli wybuch najpierw wysłuchali wykładu na temat zagrożenia wybuchem pyłu i uzupełnili swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Po wykładzie uczniowie udali się w bezpieczne miejsce, z którego mogli obejrzeć kontrolowany wybuch pyłu węglowego. Wybuch wywołał sporo emocji i dał do myślenia młodym górnikom jak ważne jest bezpieczeństwo podczas pracy.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja