Podręczniki 2018/2019

XVII Archidiecezjalny Konkurs Literacki rozstrzygnięty!

Już po raz XVII Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Katolickiej zaprosił uczniów szkół województwa śląskiego do udziału w konkursie literackim. Spośród nadesłanych 35 prac konkursowych jury wyłoniło laureatów, wśród których znalazły się dwie uczennice naszej szkoły - Anna Wrona (miejsce I) oraz Małgorzata Balcerzak (miejsce III).

Uroczyste podsumowanie XVII Konkursu Literackiego odbyło się 13 stycznia w kościele pw. św. Barbary w Rybniku Boguszowicach. Laureaci konkursu, po uroczystej mszy, otrzymali dyplomy i nagrody z rąk księdza Piotra Rożyka, Asystenta Kościelnego Akcji Katolickiej praz pana Jerzego Karmańskiego, Prezesa Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej.

Naszym zdolnym uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja