XVII Archidiecezjalny Konkurs Literacki rozstrzygnięty!

Już po raz XVII Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Katolickiej zaprosił uczniów szkół województwa śląskiego do udziału w konkursie literackim. Spośród nadesłanych 35 prac konkursowych jury wyłoniło laureatów, wśród których znalazły się dwie uczennice naszej szkoły - Anna Wrona (miejsce I) oraz Małgorzata Balcerzak (miejsce III).

Uroczyste podsumowanie XVII Konkursu Literackiego odbyło się 13 stycznia w kościele pw. św. Barbary w Rybniku Boguszowicach. Laureaci konkursu, po uroczystej mszy, otrzymali dyplomy i nagrody z rąk księdza Piotra Rożyka, Asystenta Kościelnego Akcji Katolickiej praz pana Jerzego Karmańskiego, Prezesa Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej.

Naszym zdolnym uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja