XVII Archidiecezjalny Konkurs Literacki rozstrzygnięty!

Już po raz XVII Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Katolickiej zaprosił uczniów szkół województwa śląskiego do udziału w konkursie literackim. Spośród nadesłanych 35 prac konkursowych jury wyłoniło laureatów, wśród których znalazły się dwie uczennice naszej szkoły - Anna Wrona (miejsce I) oraz Małgorzata Balcerzak (miejsce III).

Uroczyste podsumowanie XVII Konkursu Literackiego odbyło się 13 stycznia w kościele pw. św. Barbary w Rybniku Boguszowicach. Laureaci konkursu, po uroczystej mszy, otrzymali dyplomy i nagrody z rąk księdza Piotra Rożyka, Asystenta Kościelnego Akcji Katolickiej praz pana Jerzego Karmańskiego, Prezesa Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej.

Naszym zdolnym uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!