Sukcesy logistyków

1 grudnia w Gliwicach odbył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, w której udział brały dwie nasze uczennice technikum logistycznego: Weronika Rajwa oraz Edyta Staroń z klasy 3AL. Etap ten polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Jak się okazało, Weronika Rajwa poradziła sobie wyśmienicie i dostała się do finału olimpiady. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Również uczniowie klasy 3AL: Weronika Rajwa, Szymon Respondek oraz Adrian Wiszniewski zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Spedycyjnej. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.