Facebook

Kolejne spotkanie pasjonatów nauk przyrodniczych za nami…

Dnia 5 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się VIII już Dzień Naukowy Liceum pod honorowym patronatem Wójta Gminy Pawłowice. W czasie tej imprezy wpisanej w tradycję szkoły kolejny raz gościliśmy gimnazjalistów klas III – pasjonatów nauk przyrodniczych.

Czytaj więcej...

VII Konkurs Matematyczno-Logiczny „MATNIA”

17 maja 2017 r. odbył się VII Konkurs Matematyczno-Logiczny „MATNIA”, który, jak co roku, objął swoim patronatem Wójt Gminy Pawłowice Franciszek Dziendziel. Sponsorem nagród rzeczowych – gier rozwijających umiejętności logicznego myślenia - był natomiast GASCONTROL POLSKA Sp. Z o.o.

Czytaj więcej...

V Konkurs Papieski dla gimnazjalistów

We wtorek, 4. kwietnia 2017 r. Zespół Szkół Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Pawłowicach po raz piąty powitał w swych progach gimnazjalistów, gotowych się zmierzyć w Międzygimnazjalnym Konkursie Papieskim pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice. Uczniów, reprezentujących sześć szkół z pięciu miejscowości (Kryr, Pawłowic, Pielgrzymowic, Radostowic i Żor), powitała pani wicedyrektor Izabela Daniluk, życząc wszystkim jak najlepszych wyników i dobrej zabawy. Jak co roku gimnazjaliści mogli popisać się umiejętnością recytacji tekstów poetyckich, napisanych przez Karola Wojtyłę lub mu poświęconych, oraz znajomością biografii i twórczości św. Jana Pawła II.

Czytaj więcej...

Językowe potyczki po raz piąty!

7 lutego 2017r. odbyła się w naszej szkole V edycja Międzygimnazjalnego Festiwalu Języków Obcych pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice. Jak co roku, był to niezwykle ciekawy dzień, podczas którego wiele się działo. Po raz piąty w Zespole Szkół Ogólnokształcących miał miejsce konkurs z języka angielskiego oraz niemieckiego dla gimnazjalistów, natomiast po raz trzeci z języka francuskiego.

Czytaj więcej...

Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2016/2017 dla uczniów szkół gimnazjalnych

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach zaprasza do udziału w VI Edycji konkursów dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2016/2017 dla uczniów szkół gimnazjalnych - pobierz [pdf].

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja