Facebook

Dzień otwarty szkoły…

Jak co roku 21 marca, zorganizowaliśmy dzień otwarty dla gimnazjalistów zainteresowanych kontynuowaniem edukacji w naszej szkole. Licznie odwiedzili nas uczniowie gimnazjów z Pawłowic, Pielgrzymowic, Bzia, Jastrzębia-Zdroju, Radostowic, Drogomyśla oraz uczniowie gimnazjum w Mnichu.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty szkoły…

21 marca, aby nie stawiać uczniów przed dylematem - szkoła czy wierność tradycji (w końcu to tzw. dzień wagarowicza) - zorganizowaliśmy dzień otwarty dla gimnazjalistów zainteresowanych kontynuowaniem edukacji w naszej szkole. Licznie odwiedzili nas uczniowie gimnazjów z Pawłowic, Pielgrzymowic, Bzia, Jastrzębia-Zdroju, Żor, Studzionki, Radostowic, Kryr i innych.

Czytaj więcej...

20 marca otworzyliśmy drzwi naszej szkoły...

Dwudziestego marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II odbył się Dzień Otwarty. Gościli u nas gimnazjaliści z Pawłowic, Pielgrzymowic, Jastrzębia-Zdroju, Bzia, Szerokiej, Drogomyśla, Radostowic, Studzionki i Kryr. Dla uczniów gimnazjów była to doskonała okazja, aby poznać naszą szkołę oraz spotkać się z nauczycielami i uczniami.

Czytaj więcej...

Tak przeżyliśmy tegoroczny Dzień Otwarty

Dnia 21. marca ZSO odwiedzili gimnazjaliści, którzy w najbliższym czasie będą musieli wybrać szkołę ponadgimnazjalną. Dzień Otwarty rozpoczął się kilka minut po godzinie ósmej, kiedy zajechały pierwsze autokary z zaciekawionymi uczniami. Na wstępie zostali miło przywitani przez pana dyrektora Jacka Kowola, a następnie rozpoczęli zwiedzanie naszej szkoły.

Czytaj więcej...

21 marca 2014 Dzień Otwarty Szkoły

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców do odwiedzenia naszej szkoły w dniu 21 marca 2014 od godz. 8.00 do 16.00. W ramach Dnia Otwartego Szkoły przedstawimy naszą ofertę na rok szkolny 2014/2015 w technikum oraz liceum ogólnokształcącym, a także odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące nauki w naszej szkole.

Więcej artykułów…

  1. Dzień otwarty 2013 za nami

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja