Zbiórka słodyczy dla Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach!

Drodzy uczniowie samorząd uczniowski ogłasza zbiórkę słodyczy dla Domu Pomocy Społecznej w miesiącu listopadzie. Słodycze można przynosić do pani Sonii Król. Zbiórka jest brana pod uwagę w całorocznym konkursie „Klasa z klasą”. Myślę, że jak co roku tak i tym razem nie zawiedziecie :-)

Czytaj więcej...

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

W dniu 5 października zakończyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku szkolnym szkolną brać w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach będą reprezentować:

Czytaj więcej...

Tłusty czwartek za nami...

23 lutego obchodziliśmy w naszej szkole tłusty czwartek. Samorząd Uczniowski, jak w każdy czwartek, zorganizował szkolny bufet. W tym dniu w sprzedaży były przepyszne pączki, herbata i kawa cappuccino. Dużym powodzeniem cieszyło się też ciasto ze słodkim nadzieniem, którego sprzedano ponad sto kawałków.

Czytaj więcej...

Szósty Dzień Życzliwości

W listopadzie, po raz szósty, świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (World Hallo Day) w naszej szkole. W tym roku wydarzenie miało miejsce 28 listopada i podobnie jak rok temu odbywało się w dwóch budynkach Zespołu Szkół: w tzw. liceum i gimnazjum.

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 12 października 2016 roku odbyły się w naszej szkole wybory do samorządu szkolnego. W wyborach startowało 26 kandydatów z klas I–IV. W głosowaniu wzięło udział 320 uczniów. Do II etapu zakwalifikowało się 4 uczniów, którzy zdobyli największą ilość głosów.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja