Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział...


Czytaj więcej...

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał...


Czytaj więcej...

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek...


Czytaj więcej...

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....


Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr...


Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas...


Czytaj więcej...

XIX i XX akcja krwiodawstwa – czyli kosmiczny wynik oraz jubileusz!

W roku szkolnym odbyły się dwie historyczne akcje krwiodawstwa....


Czytaj więcej...

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy,...


Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową...


Czytaj więcej...

Co słychać w projekcie „Kariera i Kompetencje”? Warto przeczytać

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Nowoczesna pracownia logistyczna w naszej szkole!

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Ogromny sukces naszych górników

15 marca br. uczniowie klasy IVAT Paweł MAŁEK i...


Czytaj więcej...
123456789101112131415

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Samorząd Uczniowski

Festiwal Języków Obcych w ZSO w Pawłowicach

22 lutego 2018 r. w ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach, po raz szósty odbył się Festiwal Języków Obcych. Jak co roku, festiwal skierowany był do uczniów klas gimnazjalnych. Swoją obecnością zaszczycili nas więc uczniowie ze szkół w Pawłowicach, w Pielgrzymowicach, w Studzionce, w Suszcu i w Jastrzębiu-Zdroju.

Tegoroczny festiwal odbył się w całkiem nowej odsłonie. Uczniowie - podzieleni drogą losowania na trzy grupy - wzięli udział w trzech warsztatach/konkursach. Gdy jedna grupa przebywała na warsztatach z native-speakerem z Irlandii Jimem, druga w tym samym czasie brała udział w warsztatach z mnemo-technik z panią Moniką Wisłą, a trzecia grupa uczestniczyła w konkursie językowo-kulturowym. Po czterdziestu pięciu minutach następowała zmiana zajęć na kolejne. Na każdych warsztatach uczniowie mogli zdobywać punkty. Po zliczeniu wszystkich punktów wyłoniono trzy szkoły, których uczniowie zdobyli najwięcej punktów i trzech uczniów, którzy indywidualnie dostali największą ilość punktów. Na finał festiwalu wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Patronat nad festiwalem objęła Gmina Pawłowice, więc nagrody zostały wręczone przez wójta Franciszka Dziendziela i dyrektora szkoły Andrzeja Wowrę.

Wśród uczniów wyróżnionych indywidualnie pierwsze i drugie miejsce zajęli Wiktor Swoboda i Piotr Łomozik - obaj ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach. Trzecie miejsce wywalczył Bartosz Lala ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Suszcu. Spośród szkół pierwsze miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Suszcu. Drugie miejsce przypadło uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach, a trzecie uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Jastrzębiu-Zdroju. Nagrodą za pierwsze dwa miejsca w rankingu szkół są odpowiednio trzygodzinne i dwugodzinne warsztaty z native speakerem Jimem, które odbędą się w wyróżnionych szkołach w dowolnym, wybranym przez nie terminie. Uczniowie w rankingu indywidualnym otrzymali nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a nauczycielom za przygotowanie uczniów i cenne uwagi. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Wymiana Erasmus+

Kariera i kompetencje

Biblioteka szkolna

Sukcesy uczniów

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja