Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział...


Czytaj więcej...

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał...


Czytaj więcej...

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek...


Czytaj więcej...

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....


Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr...


Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas...


Czytaj więcej...

XIX i XX akcja krwiodawstwa – czyli kosmiczny wynik oraz jubileusz!

W roku szkolnym odbyły się dwie historyczne akcje krwiodawstwa....


Czytaj więcej...

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy,...


Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową...


Czytaj więcej...

Co słychać w projekcie „Kariera i Kompetencje”? Warto przeczytać

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Nowoczesna pracownia logistyczna w naszej szkole!

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Ogromny sukces naszych górników

15 marca br. uczniowie klasy IVAT Paweł MAŁEK i...


Czytaj więcej...
123456789101112131415

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Samorząd Uczniowski

JAS-FBG SA i JBG-2 kontynuują współpracę z naszą szkołą

Miło nam poinformować, że we wtorek, 20 lutego zostały podpisane kolejne porozumienia pomiędzy gminą Pawłowice, a firmami JAS-FBG S.A. i JBG-2 Sp. z o.o. dotyczące kształcenia uczniów w zawodach technik logistyk oraz technik chłodnictwa i klimatyzacji.

Porozumienie o praktycznej nauce zawodu oraz możliwości zatrudnienia najlepszych absolwentów w firmie JAS-FBG świadczącej kompleksowe usługi logistyczne podpisano już po raz trzeci. Tegoroczne dotyczy dwóch kolejnych lat szkolnych 2018/2019 i 2019/2020.

W 2019 r., kiedy szkoły będą kończyć zarówno absolwenci podstawówek jak i gimnazjów, w naszym zespole szkół mogą powstać dwie klasy pierwsze - jedna w obecnym czteroletnim technikum dla absolwentów ostatniego rocznika gimnazjum, a druga w „nowym” pięcioletnim technikum dla absolwentów 8-mej klasy szkoły podstawowej”.

Porozumienie z firmą JBG-2 podpisano po raz drugi. Będzie ono obowiązywać w roku szkolnym 2018/2019. Od 1 września 2017 pierwsza grupa uczniów z naszego technikum w branży chłodnictwa i klimatyzacji zdobywa zawodowe szlify w fabryce „patrona” produkującej profesjonalne urządzenia chłodnicze, a najlepsi mogą liczyć na stypendium. Nabór będzie kontynuowany również w kolejnym roku szkolnym.

Trudno przecenić rodzaj kształcenia, które oferuje młodym ludziom nasze technikum. Zapewniamy uczniom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim, dzięki podpisanym porozumieniom, praktykę pod okiem specjalistów i fachowców, na terenie konkretnego zakładu pracy i w warunkach zbliżonych do tych, z jakimi młodzi pracownicy będą mieć do czynienia już po zakończeniu edukacji.

Porozumienia podpisał w siedzibach firm Franciszek Dziendziel wójt gminy Pawłowice. Firmę JAS-FBG S.A. reprezentował prezes Jarosław Domin, a firmę JBG-2 Sp. z o.o. prezes Krzysztof Pieczonka.

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Wymiana Erasmus+

Kariera i kompetencje

Biblioteka szkolna

Sukcesy uczniów

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja