Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2018

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania systemu kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w oparciu o sieć K2 w subregionie centralnym województwa śląskiego” w ostatnim czasie odbyły się kolejne działania. W lutym oraz w marcu kilku uczniów naszej szkoły uczęszczało na kurs spawania - do wyboru: metodą MAG lub TIG. Zajęcia prowadzone były w warsztatach szkolnych Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. Kurs ten organizowała firma Syntea - partner projektu.

Dział: Projekty

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania systemu kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w oparciu o Sieć K2 w subregionie centralnym województwa śląskiego”, który zakłada również stworzenie w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe warunków oddających naturalne środowisko pracy, powstała nowoczesna pracownia specjalistyczna dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk.

Dział: Projekty