07 listopad 2018 Dział: Aktualności Napisane przez  Monika Mazur

Nowości książkowe w bibliotece szkolnej

Już są i czekają na czytelników! Biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe nabytki. W ostatnich dniach ponad 400 książek trafiło do naszej biblioteki.

Taka liczba książek wymaga dużo pracy: oprawy i opracowania. Wspierają nas w niej uczniowie. Przycinają folię, oprawiają nowe egzemplarze, układają na półkach, które też są nowe. Ponieważ zabrakło już miejsca na książki, zostały zakupione dodatkowe regały.

W bibliotece ostatnio dużo się dzieje, prowadzimy działania związane z czytelnictwem w ramach projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa: konkursy, projekty klasowe, wykłady. Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej, zapoznania się z nowościami i oczywiście wypożyczenia świetnych książek dla siebie i dla rodziców czy rodzeństwa (przez swoje konto). Na czytelników czekają powieści obyczajowe, książki sensacyjne, kryminały, fantastyka, książki popularnonaukowe, poradniki, albumy oraz lektury szkolne.

Ostatnio zmieniany środa, 07 listopad 2018 19:23